Atraktivní investice zajištěna nemovitostí

Investujte vaše peníze s výnosem až 5,9% + bonusem 2,0%! Tříleté investice zabezpečené nemovitostmi

Žlutý meloun Vám nabízí možnost ziskově investovat do půjček, kterými lidé financují své nové bydlení. Investice je ručena samotnou financovanou nemovitostí.


Jak to funguje?

Půjčky CashFree Hypo slouží na dofinancování hypotečních úvěrů pro lidi, kteří si kupují novou nebo starší nemovitost. Aby půjčka minimálně zatěžovala měsíční rozpočet dlužníka, výše splátky je napočítáno na období 20 let. Doba splatnosti pro investory je však maximálně 3 roky, kdy dochází k jejímu refinancování (část jistiny je tedy splatná v poslední splátce, kdy dochází k jejímu refinancování novou půjčkou).

V případě, že budete chtít Vaši investici ukončit dříve, můžete ji kdykoliv prodat na našem Sekundárním trhu.

Při tomto produktu spolupracuje Žlutý meloun s vybranými developery, resp. s finančními agenty, kteří se specializují na poradenství při získávání hypotečních úvěrů.


Zabezpečení nemovitostí

Podmínkou získání půjčky je schválení hypotečního úvěru, v některé z bank na Slovensku. Zároveň dlužník pro Žlutý meloun podepisuje záložní smlouvu na kupovanou nemovitost, přičemž zástavní právo v případě prodeje nemovitosti bude druhé v pořadí, a to za financující bankou. Zástavní právo se při čerpání půjčky ihned nezapisuje do katastru nemovitostí, slouží jako pojistka pro případ, pokud by dlužník měl problém půjčku splácet a Žlutý meloun by musel odstoupit od smlouvy a prohlásit splatnost celé půjčky.


Jak je ještě chráněna Vaše investice?

Kromě podmínky získání hypotečního úvěru bankouzástavní smlouvy na kupovanou nemovitost chráníme maximálně Vaši investici dalšími prvky jako:

 • Dvojnásobná kontrola bonity dlužníků: Dlužník prošel kontrolou nejen na Žlutém melounu, ale i v bance, která mu na koupi poskytuje hypoteční úvěr (je to jedna z podmínek získání půjčky na Žlutém melounu). Podíl nesplácených hypoték na slovenském bankovním trhu je na velmi nízké úrovni, což je dobrý předpoklad dosažení obdobné kvality Vaší investice.
 • Ověřená hodnota a kvalita nemovitosti: Hodnota nemovitosti jakož i její likvidita je posuzována financující bankou podle přísných kritérií. Zároveň je banka v rámci zákona limitována do jaké výšky hodnoty nemovitosti může hypotéku poskytnout. Zbývající volná hodnota, maximálně ale do výše 100%, slouží k zajištění vaší investice.
 • Peníze z půjčky se vyplácejí přímo developerovi / prodávajícímu, takže neexistuje riziko, že by je kupující využil jiným způsobem.
 • Dostatečná úvěrová kapacita dlužníka: I přesto, že půjčka je zajištěna nemovitostí, každý dlužník prochází důslednou kontrolou na Žlutém melounu, kde kromě jiných ukazatelů ověřujeme jeho možnost řádně splácet všechny závazky včetně hypotéky i půjčky na Žlutém melounu s dostatečnou rezervou v případě výpadku jeho příjmu.
 • Větší motivace k finanční disciplíně: Dlužník ví, že v případě nesplácení půjčky na Žlutém melounu provedeme kroky, které povedou i k zesplatnení hypotečního úvěru. V případě nesplácení půjčky na Žlutém melounu by tak dlužník vědomě riskoval to, že přijde o svůj byt.

 • Kolik to vydělává?

  Základní úroková sazba pro investory pro tento typ půjčky je 5,9 % p.a. Dlužník však může získat slevu 0,5 % z úroků v případě, pokud si při půjčce zvolí spoludlužníka. Investice je realizována formou investice za pevnou sazbu.

  Využijte akci na investice do zajištěných CashFree Hypo půjček. Nabízíme Vám extra prémii se kterou může Vaše zhodnocení nyní dosáhnout až 7,9 %.

  Prémie pro CashFree Hypo půjčky:

  • Pokud investujete do jedné půjčky 500 EUR až 999 EUR, získate od nás prémii 0,25 % ze sumy Vaší investice
  • Pokud investujete do jedné půjčky 1.000 EUR až 2.499 EUR, získate od nás prémii 1,0 % ze sumy Vaší investice
  • Pokud investujete do jedné půjčky 2.500 EUR až 5.000 EUR, získate od nás prémii 1,0 % ze sumy Vaší investice
  • Pokud investujete do jedné půjčky více než 5.000 EUR, získate od nás prémii 1,0 % ze sumy Vaší investice

  Počet získaných prémií na investora není limitován. Prémie se vztahuje vždy na jednu investici. Částky investic pro účely výpočtu nároku na prémii nelze kumulovat.

  Prémie se vztahuje na všechny investice, do kterýchkoliv CashFree Hypo půjček realizovaných v čase této nabídky. Prémie se investorům připíší na účet v den čerpání půjčky a mohou s nimi volně disponovat.

  LIMITOVANÁ AKCE: EXTRA PRÉMIE

  Nyní můžete od nás získat EXTRA prémii ve výši až 2 % částky investovaných peněz.

  • V případě, že v kalendářním měsíci investujete do půjček CashFree Hypo a CashFree Bydlení na našem portálu celkově částku vyšší než 3.000 EUR a nižší než 10.000 EUR, připíšeme na Váš účet na Žlutém melounu dodatečnou investiční prémii ve výši 0,5 % z celkové částky investic v daném kalendářním měsíci.

  • V případě, že v kalendářním měsíci investujete do půjček CashFree Hypo a CashFree Bydlení na našem portálu celkově částku rovnou nebo vyšší než 10.000 EUR, připíšeme na Váš účet na Žlutém melounu dodatečnou investiční prémii ve výši 1,0% ze celkové částky investic v daném kalendářním měsíci.

  Tímto samozřejmě neztrácíte žádný nárok na platné investiční prémie, které jsou aktuálně vypláceny všem investorům na základě pravidel uvedených výše. Kromě úroku, tak můžete nyní získat i extra prémii až 2 %, z částky Vaší investice.

  * Pro určení data investice se bere v úvahu datum uskutečnění investiční nabídky do aukce na příslušnou půjčku.  Jak investovat?

  Do půjček můžete investovat individuálně (aktivní aukce CashFree Hypo jsou k dispozici v Investičních příležitostech v záložce CashFree) nebo si nastavte / upravte Váš autoinvest pro tyto typy investic.

  Kromě bezkonkurenčního zhodnocení se o nic jiného nemusíte starat. Jednoduše si určíte, kolik byste chtěli touto formou investovat a případně, na kterých konkrétních půjčkách participovat. Bude Vás to stát pouze 0,33% z inkasované měsíční splátky (Minimálně 0,01 EUR) jako poplatek za správu investice Žlutým melounem.

  Pokud ještě nemáte investiční smlouvu pro investování na Žlutém melounu, zaregistrujte se ZDE .

  V případě zájmu o získání půjčky CashFree Hypo kontaktujte nás na telefonním čísle +421 2/544 100 84.