Žlutý Meloun AWARDS 2016

Milí přátelé,

je až neuvěřitelné jak čas letí a my už popáté budeme spolu oslavovat konec starého a příchod nového roku. Tedy již více než čtyři roky všichni spolu na Žlutém melounu zlidšťujeme finanční systém a dokazujeme, že tento způsob půjčování a investování peněz může úspěšně fungovat.

Tak jako každý rok, i tento jsme pro Vás připravili na konci roku soutěž . Letos jsme ji však pojali trochu jinak než v minulosti. Zatraktivnily jsme výhry a zároveň jsme podmínky přizpůsobili tak, aby byly stejně dostupné pro všechny uživatele, těch kteří Žlutý meloun využívají zatím jen krátce, tak pro ty, kteří jsou zde již zcela etablovaní.Doporučte Žlutý meloun a vyhrajte až 1000 EUR!

Líbí se Vám Žlutý meloun? Řekněte o tom svým známým a zařadíte se tak do soutěže o 1000 EUR.


Jak se zapojit?

Váš známý si otevře nový investiční účet na Žlutém melounu a při registraci uvede Vaši emailovou adresu do políčka referenční kód. Adresa se musí shodovat s emailovou adresou kterou máte zaregistrovanou na Žlutém melounu. Váš známý udělá alespoň jednu úspešnou investiční nabídku v minimální výši 500 CZK, případně 25 EUR, čímž se zapojíte do soutěže.

Co můžete vyhrát?

Máme pro Vás připraveny 3 peněžní ceny ve výši 1000, 500 a 250 EUR. Získají je tři z Vás, který doporučí nejvíce známých. Soutěž probíhá od 21.11.2016 do 31.12.2016 a na jejím konci vyhodnotíme těch nejúspěšnějších.

Navíc v případě minimální investice Vami doporučeného investora minimálne 5 000 CZK nebo 250 EUR získáte i standardní garantovanou odměnu na základě našeho partnerského programu.

Přejeme Vám hodně štěstí při doporučení!

Výsledky soutěže


 • Vítězství a první cenu v hodnotě 1.000 EUR získává investor: Moonika
 • Druhé místo a cenu v hodnotě 500 EUR získává investor: majacik
 • Třetí místo a cenu v hodnotě 250 EUR získává investor: MrLewis
 • Peňežňí prostředky budou vítězem připsané na jejich uživatelské účty a budou s nimi moci libovolně disponovat.

  Ocenění za celoroční aktivitu při vylepšování našich služeb, uživatelského systému jako i propagaci naší myšlenky lidštějších a férovějších financí získávají investoři:

  rudolfcinko, invest_m5, JPT_CZ.

  Jako přejav vděky od nás získávají kredit v hodnotě 50 EUR.

  Gratulujeme víťězům a zároveň chceme poděkovat všem našim klientům, kteří se do letošní soutěže zapojili.  Podmínky soutěže:

  • Soutěž "Doporučte nás a vyhrajte 1 000 EUR" probíhá od 21.11.2016 do 31.12.2016, přičemž rozhodujícím pro zařazení do soutěže je datum zadání nabídky do aukce investorem, kterého jste Žlutému melounu doporučili (dále je „doporučený investor“)
  • Do soutěže se může zapojit každý registrovaný investor Žlutého melounu s platnou e-mailovou adresou. Klient si umí e-mailovou adresu zkontrolovat případně upravit ve svém investičním účtu.
  • Předpokladem splnění soutěžních podmínek je zřízení virtuálního účtu novému investorovi na základě doporučení registrovaného investora portálu Žlutý meloun, přičemž jako výlučný identifikátor se používá platná e-mailová adresa registrovaného investora, zadána jako referenční kód při vyplnění žádosti o registraci doporučeným investorem.
  • Fyzická osoba, která se za trvání soutěže platně zaregistruje, nesmí být aktuálním klientem Žlutého melounu registrovaným pod jiným Jménem uživatele, zároveň musí do uplynutí termínu soutěže provést alespoň jednu úspěšnou nabídku do aukce ve výši 500 CZK případně 25 EUR. V opačném případě není možné zařadit takovou referenci do soutěže.
  • Po uplynutí termínu soutěže Žlutý meloun spočítá počet nově registrovaných investorů se zadanými referenčními e-mailovými adresami a odmění tří investory s nejvyšším počtem referencí peněžními odměnami.
  • Odměny jsou ve výši 1000, 500, 250 EUR podle vyhodnoceného pořadí počtu nově registrovaných investorů v pořadí od nejvyššího po nejnižší. V případě rovnosti počtu referencí u nově registrovaných investorů o pořadí rozhodne losování tak aby byly rozděleny všechny tři odměny.
  • O získání odměny bude Žlutý meloun informovat investora vhodným způsobem a následně připíše částku odměny na virtuální účet investora. Investor následně může odměnou libovolně disponovat
  • Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Žlutého melounu a jejich rodinní příslušníci.


  Podívejte se na výsledky předchozích ročníků:

  Žlutý meloun awards 2015

  Žlutý meloun awards 2014

  Žlutý meloun awards 2013