Proč investovat na Žlutém melounu?  ZÍSKÁVÁTE VYŠŠÍ A STABILNÍ VÝNOSY

Dosud jste své peníze vkládali do finančních institucí a to s velmi nízkým výnosem. Od teď to však mate možnost dělat úplně jinak. Místo toho, aby finanční instituce půjčovaly Vaše levně uložené peníze a získávali z nich násobně vyšší výnosy, můžete vydělávat Vy. Nenechávejte své výnosy jiným!

Investováním do půjček na Žlutém melounu půjčujete přímo lidem, ovšem bez zbytečných mezičlánků, a tak se které dosud byly dostupné pouze bankám a velkým finančním institucím.

Při kolektivních půjčkách je Vaše investice rozložena mezi množství půjček, čímž je zabezpčena dostatečná diverzifikace a nízká míra rizika. Půjčujete, jen ověřeným žadatelům, kteří musí splňovat přísná hodnotící kritéria. Naši uvěroví analytici důsledně prověřují každého žadatele o půjčku podobně, jako by jej prověrovala banka.

Kolik z výnosu na půjčkách jde klientům, jejichž peníze slouží na financování půjčky?

* Až 91 % našich klientů dosahuje čistou výnosnost více než 10 % p.a. a 46 % klientů dokonce více než 15 % p.a.

Podívejte se na aktuální dosahovanou efektivní úrokovou sazbu pro investory zde.


  TRANSPARENTNÍ INVESTICE S ÚPLNOU KONTROLOU

Pokud vložíte peníze do banky nebo investujete do podílového fondu, málokdy víte, kde jsou Vaše peníze přesně investováné. Na rozdíl od toho je Kolektivní půjčování zcela transparentní. Přesně víte komu své peníze půjčujete a sledujete jak se zhodnocují.

Navíc si sami také zvolíte požadovanou výnosnost investice a míru rizika.


  Kolektivní půjčky jsou inovativní a úspěšné

Kolektivní půjčky ve světe už více než deset let úspěšně fungují a jsou plnohodnotnou alternativou investování. Dnes tento trh dosahuje objemu stovek miliard USD a jedním z nejrychleji rostoucích průmyslů.

Žlutý meloun se připojil k tomuto fin-tech bumu již v roce 2012 a má za sebou významné zkušenosti a solidní výsledky.

Více o našich výsledcích se dozvíte v části Statistiky.


  VYDĚLÁVÁTE A PŘITOM POMÁHÁTE

Investováním na Žlutém melounu nejen že získáte vyšší výnosy než jinde, ale Vaše peníze pomáhají skutečným lidem. Vydělávejte a pomůžete jiným lidem, kteří si chtějí půjčit za férových podmínek a se slušným úrokem. Za každou Vaší investicí je totiž jiný příběh, konkrétního člověka a vy se stanete jeho součástí.


  Je to jednoduché a zábavné

Investování je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ve finanční oblasti. A přitom si můžete vytvořit vlastní výnosné investiční portfolio.

Máte k dispozici všechny potřebné údaje o žadatelích, o jejich finančním zázemí a účelu půjčky. Mate dokonce možnost s nimi komunikovat a zjistit tak další informace, které usnadní Vaše rozhodnutí investovat.