Aktuality

21SRP2018

Banka Barclays koupila podíl v MarketInvoice

MarketInvoice, platforma kolektivního půjčování ve Velké Británii, a banka Barclays oznámily strategické partnerství při poskytování půjček pro malé a střední podnikatele.

16SRP2018

Funding Circle získal 16 mil. liber od Citibank

Obchodní společnost Funding Circle, která poskytuje kolektivní půjčky ve Velké Británii a také spravuje spoj investiční fond Funding Circle SME Income fund, získala od banky Citibank dodatečných 16 mil. liber na investice do půjček. Již v minulosti banka přes společnost investovala částku 50 mil. liber.

14SRP2018

FinTech správce aktiv přesáhl částku 500 mil. liber aktiv pod správou

Společnost PensionBee, poskytující digitální správu aktiv ve Velké Británii, po dvou letech od vzniku akceleruje svůj růst.

09SRP2018

Banka BNI Europa a Fintex Capital investují do půjček Upgradu

Evropská digitální banka Banco BNI Europa a britský fond Fintex Capital uzavřeli strategickou spolupráci se společností Upgrade. V rámci ní investují do půjček poskytnutých přes společnost.

07SRP2018

JLT koupil robotického správce aktiv

Společnost JLT Employee Benefits, významný poskytovatel finančních služeb, koupil společnost Moola, robotického správce aktiv.

02SRP2018

Investoři státních fondů alokují více peněz do soukromých půjček

Alokace státních fondů do alternativních aktiv se zvýšila na 20 procent. Nejpopulárnější jsou přitom investice do půjček. Vyplývá to z průzkumu investiční společnosti Invesco.